CRM ve světě obchodu

Vývoj obchodování

Pokud jsme před několika lety mohli s jistotou říci, že firma bez webových stránek nemůže uspět, dnes platí to samé o CRM systémech. Ale pozor, CRM systém není sám o sobě zázračným lékem na klesající či stagnující prodeje. Je to ale stále nezbytnější nástroj na podporu dobře nastavené obchodní metodiky. CRM systémy spravují veškerá data o zákazních a interakcích s nimi a pomáhají tak zpřehledňovat a zjednodušovat plánování obchodních aktivit.

Chcete růst? Potřebujete CRM

Naši zákazníci nás oslovují se stále stejnými požadavky: Chceme růst, pronikat na nové trhy, prodávat více stávajícím i novým zákazníkům a pracovat při tom efektivněji, s nižšími náklady. Ale zatímco požadavky firem se nijak nemění, celý trh prochází zcela zásadní proměnou. Především značně rostou nároky zákazníků. Chtějí produkty na míru, personalizované služby, co nejkratší termíny dodávek a samozřejmě i přijatelnou cenu, kterou tlačí dolů globální konkurence. Navíc přestává fungovat oslovování zákazníků plošným marketingem, reprezentovaným PPC kampaněmi na produkty, které si zákazníci již dávno pořídili, nebo e-mailovými newslettery, jejichž univerzální obsah nijak nereflektuje minulé nákupy nebo snad skutečné potřeby zákazníků. Jak tedy v takto náročných podmínkách uspět?

Podpora obchodu

Uspět v globální konkurenci znamená nabídnout zákazníkům podstatnou konkurenční výhodu. Proto je třeba pamatovat na klíčovou roli zákazníka a systémů, které pomohou zjistit jeho přání a potřeby.

CRM systém jako integrátor informací o zákaznících

S růstem firmy je nutné začít řešit zcela nové situace. Potřebujeme lépe řídit obchodní tým, sdílet mnohem více informací a mnohem rychleji reagovat na měnící se situaci na trhu. Zároveň potřebujeme daleko lépe poznat naše zákazníky (jejich potřeby a nákupní chování) a také důkladně analyzovat trhy, na které by bylo možné proniknout.

Jedna karta, veškeré informace

Detailní poznání preferencí zákazníka, a především pak napojení CRM systému na další klíčové součásti podnikové IT infrastruktury, umožňuje zcela nový pohled na historii a potřeby zákazníků. Díky uchovávání veškerých informací o interakcích se zákazníkem napříč všemi komunikačními kanály získáte velmi rychle přehledné informace, které můžete využít v lepší a cílenější komunikaci se zákazníkem. Vše na jednom místě!

Vyzkoušejte Sprinx CRM zdarma

Nyní máte jedinečnou příležitost vyzkoušet si plně funkční Sprinx CRM na 30 dní zdarma. Zjistíte tak, zda naše řešení vyhovuje Vašim potřebám.

Demo

Sprinx CRM trial

Máte zájem o zkušební verzi?

Zjistěte aktuální akční cenu a další možnosti řešení na míru

Nabídka

O řešení na míru zjistíte více zde


Kontakt

Máte otázky a chybí Vám odpovědi? Potřebujete CRM systém přizpůsobit přímo Vaším potřebám? Máme bohaté zkušenosti s robustními CRM řešeními na míru. Napište nám a rádi Vám vše zodpovíme.

obchod@sprinx.com

Kontakt

O nás

Vývoji obchodních a CRM systémů se věnujeme již od roku 1996, kdy byla založena firma Sprinx Systems. Za posledních 21 let jsme se svými klienty nasbírali nespočet zkušeností, jak už z metodiky obchodování, vývoje manažerských nástrojů či reálných požadavků na contact management. Všechny takto nasbírané vědomosti jsme se snažili využít i v přípravě nového Sprinx CRM.