CRM ve světě obchodu

Demo

Vyzkoušejte Sprinx CRM na 30 dní zdarma.
Zjistíte tak, zda naše řešení vyhovuje Vašim potřebám.

Vývoj obchodování

Pokud jsme před několika lety mohli s jistotou říci, že firma bez webových stránek nemůže uspět, dnes platí to samé o CRM systémech. Ale pozor, CRM systém není sám o sobě zázračným lékem na klesající či stagnující prodeje. Je to ale stále nezbytnější nástroj na podporu dobře nastavené obchodní metodiky. CRM systémy spravují veškerá data o zákazních a interakcích s nimi a pomáhají tak zpřehledňovat a zjednodušovat plánování obchodních aktivit.

Chcete růst? Potřebujete CRM

Naši zákazníci nás oslovují se stále stejnými požadavky: Chceme růst, pronikat na nové trhy, prodávat více stávajícím i novým zákazníkům a pracovat při tom efektivněji, s nižšími náklady. Ale zatímco požadavky firem se nijak nemění, celý trh prochází zcela zásadní proměnou. Především značně rostou nároky zákazníků. Chtějí produkty na míru, personalizované služby, co nejkratší termíny dodávek a samozřejmě i přijatelnou cenu, kterou tlačí dolů globální konkurence. Navíc přestává fungovat oslovování zákazníků plošným marketingem, reprezentovaným PPC kampaněmi na produkty, které si zákazníci již dávno pořídili, nebo e-mailovými newslettery, jejichž univerzální obsah nijak nereflektuje minulé nákupy nebo snad skutečné potřeby zákazníků. Jak tedy v takto náročných podmínkách uspět?

Podpora obchodu

Uspět v globální konkurenci znamená nabídnout zákazníkům podstatnou konkurenční výhodu. Proto je třeba pamatovat na klíčovou roli zákazníka a systémů, které pomohou zjistit jeho přání a potřeby.

CRM systém jako integrátor informací o zákaznících

S růstem firmy je nutné začít řešit zcela nové situace. Potřebujeme lépe řídit obchodní tým, sdílet mnohem více informací a mnohem rychleji reagovat na měnící se situaci na trhu. Zároveň potřebujeme daleko lépe poznat naše zákazníky (jejich potřeby a nákupní chování) a také důkladně analyzovat trhy, na které by bylo možné proniknout.

Jedna karta, veškeré informace

Detailní poznání preferencí zákazníka, a především pak napojení CRM systému na další klíčové součásti podnikové IT infrastruktury, umožňuje zcela nový pohled na historii a potřeby zákazníků. Díky uchovávání veškerých informací o interakcích se zákazníkem napříč všemi komunikačními kanály získáte velmi rychle přehledné informace, které můžete využít v lepší a cílenější komunikaci se zákazníkem. Vše na jednom místě!

Máte otázky a chybí Vám odpovědi? Potřebujete CRM systém přizpůsobit přímo Vaším potřebám? Máme bohaté zkušenosti s robustními CRM řešeními na míru. Napište nám a rádi Vám vše zodpovíme.

O řešení na míru zjistíte více zde

Kontakt

O nás

Vývoji obchodních a CRM systémů se věnujeme již od roku 1996, kdy byla založena firma Sprinx Systems. Za posledních 21 let jsme se svými klienty nasbírali nespočet zkušeností, jak už z metodiky obchodování, vývoje manažerských nástrojů či reálných požadavků na contact management. Všechny takto nasbírané vědomosti jsme se snažili využít i v přípravě nového Sprinx CRM.